Home · Blog · Baza subwencji na treningi zamknięte

Baza subwencji na treningi zamknięte

Pracownicy z niektórych organizacji aplikowali o granty i w porozumieniu z nami dostarczyli wymagane dokumenty do odpowiednich funduszy. Potwierdzamy iż w ramach pogramu unijnego „Wielkopolski Fundusz Regionalny” na cztery Szkolenia Dla Handlowców subwencję nabywają wymienione tutaj przedsięwzięcia:
  • Program Szkoleniowy dot. Kontrolerów w przedsiębiorstwie Windykpol
  • Program Szkoleniowy dot. zarządzania firmą potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • "Nowa generacja urządzenia do kontroli baterii VRLA telekomunikacyjnych systemów zasilających."
  • "Zmienimy Twój los - przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie powiatu olsztyńskiego"
  • nowoczesna e-usługa edukacyjna: symulator-biznesu.pl.
  • nowoczesny doustny lek regulujący poziom glukozy we krwi w oparciu o selektywne blokowanie aktywności białka kotransportera sodowo-glukozowego (SGLT2).
  • sporządzenie procedury produkcji lekkich i wytrzymałych ram wózków inwalidzkich GTM
  • opracowanie i uruchomienie procedury produkcji segmentowych taśm ściernych szerokich.
  • sporządzenie I uruchomienie NOWYCH PRODUKTÓW DO POMIARU DŹWIĘKU I DRGAŃ
  • sporządzenie i wdrożenie sprzętu do uruchomienia nowej usługi mobilnej - PKWiU 64.20.15.
  • sporządzenie innowacyjne metodyki wytwarzania odlewów z zastosowaniem kierunkowego krzepnięcia
  • opracowanie symulatora systemowo-sprzętowego do weryfikacji projektów komponentów wirtualnych IP w układach FPGA. PKWiU 72.21.11
  • struktura e-learningowa w zakresie specjalistycznych zagadnień podatkowych oraz ramowych programów wsparcia UE
  • sporządzenie importu bagaznika SAGNER REVOLV
  • reorganizacja, dywersyfikacja produkcji oraz modyfikacja całościowego procesu produkcyjnego Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Spółka z o.o. poprzez zaimplementowanie na rynek nowoczesnych produktów oraz budowę dynamicznej fabryki kosmetyków nowej generacji.
  • zintensyfikowanie działaności badawczo-rozwojowej w Kompleksie Rokopole PCC Rokita SA
  • wdrożenie procesu narzędziowego importu ogłoszeń na różne portale aukcyjne i ogłoszeniowe
  • utworzenie i wprowadzenie na rynek multimedialnych usług dotyczących tematyki kosmetycznej i zarządzania sobą w czasie.
  • stworzenie serwisu Uczdziecko.pl - implementacja nowej e-usługi w obszarze edukacji i ekspansji dziecka.
  • uruchomienie nowoczesnych technologii produkcji wyrobów chemii budowlanej
  • uruchomienie koncepcji ekspansji importu w przedsiębiorstwie Advanced Business Services
  • uruchomienie elektronicznego projektu typu B2B w spółce IGLOO
  • wdrożenie e-usługi elektronicznego zarządzania dokumentami Uni-SEAD (Unikkon - system Elektronicznej Archiwizacji Dokumentów)
  • zbudowanie elektronicznego doradcy w zakresie zautomatyzowanego pośrednictwa w dotacjach unijnych
  • stworzenie mobilnego serwisu bezobsługowej komunikacji pomiędzy zarządcami i mieszkańcami wspólnot mieszkaniowych.
  • zbudowanie elektronicznego serwisu pomagającego ocenić gospodarstwo rolne pod względem minimalnych wymagań wzajemnej zgodności

01.10.2016. 00:03