Home · Blog · Innowacyjna gra na szkolenia z zarządzania – licencja

Innowacyjna gra na szkolenia z zarządzania – licencja

Informujemy, iż w naszym szerokim portfolio szkoleń dla sektora małych firm rodzinnych, fundacji niezarobkowych i urzędów publicznych od ostatniego roku przedstawiamy grę menedżerską: Szkoleniowe rozgrywki w szalonym wariancie gry w Korzenie samoobrony (Wstępna nazwa symulacji jest do dopracowania – natomiast wyraża fabułę zadania.)
Tą symulację przeprowadzamy na warsztatach z innowacyjnego myślenia, ze współpracy grupowej a także na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Oryginalne jej wykorzystanie to Symulacje Strategiczne .

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Zakres tematyczny zabawy: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia licencji: Tajwan
Czas realizacji: półtorej godziny
Liczba uczestników: co najmniej 7, maksimum 17.
Rekwizyty: platforma równoważna - sztuk dziesięć, tablice malarskie - sztuk dziesięć, zakreślacz- sztuk trzy, trochę rabarbaru, paczka żółtych karteczek, sitko do mielenia

REFERENCJE
FALA PARK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, EK ELEKTROKABEL Fabryka Kabli Karolak i Synowie sp. j., Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „BM-EKOS” Spółka z o.o. , Pracownia Konstrukcji Budowlanych Artur Sokołowski, Przedsiębiorstwo Tworzyw Sztucznych "Marmat", “CETI” Andrzej Kolasiński, Kosmetyka Profesjonalna Ainhoa Polska Agnieszka Wyzujak - Mazur, Lumag spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie, Kundzewicz Management, Gdański Archipelag Kultury, Fundacja Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym "Nadzieja", Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym "Ader", Polskie Towarzystwo Fizykopneumonologiczne - Oddział Warszawsko - Otwocki , Prywatna Fundacja Sztuki, Stowarzyszenie Jeździeckie "Szarża", Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Przeciwdziałania Patologiom Społecznym - CUMA , Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży, Chorób Mięśni Oddział Warszawski", Związek Harcerstwa Polskiego
Gra była również wykorzystywana na studiach doktoranckich „Rolnictwo tropikalne/ subtropikalne”

POLECANE KSIĄŻKI:
Osobom kupującym licencję polecamy niniejsze opracowania:
  • Zaryzykuj-Zrób to!-Richard Branson
  • Wędrówki z Gandalfem. Sprzedaż-Robert Kozak, Brian Tracy
  • Co będzie miarą twojego życia?- Clayton M. Christensen
  • Wzrost.Ideały jako siła napędowa-Jim Stengel
  • Zarządzanie ochroną marki-Penelope Post, Richard Post
  • 4-godzinny tydzień pracy-Timothy Ferriss
  • Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem-Miłosz Brzeziński

SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
    Data: do ustalenia
    Miejsce: Gdów, ośrodek GeoVita , ulica Filtrowa 21
    Opłata za jedną osobę: 1200 złotych VAT zw. Oferujemy prawo wniesienia opłaty w ratach – siedem rat.
    W cenie treningu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Krewetki w cieście z tapioki z sosem czosnkowym i sosem teriyaki. Zupa: Wytrawna zupa z węgorza z dodatkiem kapusty i groszku. Drugie danie: pieczony filet z halibuta marynowany w gorczycy i tymianku, serwowany z blinami z cukinii i sera Ricotta, w asyście musu jogurtowego. Deser: Sernik po wiedeńsku. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

30.12.2015. 00:13