Home · Blog · Kolejna symulacja na szkolenia z przywództwa – certyfikacja

Kolejna symulacja na szkolenia z przywództwa – certyfikacja

Informujemy Państwa, iż w naszym katalogu symulacji dla branży MŚP, podmiotów niedochodowych i jednostek samorządowych od tego roku promujemy grę integracyjną: Komiczne bicie rekordu w nietypowym wariancie gry w dance dance revolution (Wstępna nazwa zabawy jest do poprawki – niemniej pokazuje fabułę ćwiczenia.)
Powyższą symulację polecamy na szkoleniach z przywództwa, z analizy ryzyka biznesowego a także na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Pierwotne jej przeznaczenie to Szkolenia Team Building.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Zakres tematyczny ćwiczenia: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Luksemburg
Czas trwania: jeden dzień
Liczba uczestników: minimum 8, maksymalnie 16.
Niezbędny sprzęt: kask narciarski - sztuk dziewięć, kątownik do ościeżnicy regulowanej - sztuk sześć, karteczki samoprzylepne- sztuk osiem, trochę biszkoptów, paczka bordowych długopisów, naczynie do mikrofali

REFERENCJE
Gabinet Weterynaryjny "KARAT" Julia Wojciechowska, Przedsiębiorstwo Projektowo-Produkcyjne „METALPLAST-TECHNIKA” Spółka z o.o., Technika Prefabrykacji Betonów PrefEKO s.c., MOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Rolldruk Producent Etykiet Samoprzylepnych Artur Tomasz Nowaczyk, INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA AGNIESZKA KUC-LANGE, Stomatolog Paweł Kulesza, Gmina Piła, Gmina Wolsztyn, Powiat Gostyński, Miasto Poznań, Fundacja Inicjatyw Społecznie Odpowiedzialnych, Fundacja forte, Fundacja Proscenium, Parafia Rzymsko-Katolicka bł. Władysława z Gielniowa, Powiślańska Fundacja Społeczna, Stowarzyszenie Edukacji i Postępu "Step", Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska, Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Zorza", Towarzystwo Miłośników Historii, Zespół Regionalny Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego
Symulacja była też wykorzystywana na studiach doktoranckich „Inne dziedziny nauki”

DODATKOWA WIEDZA:
Szkoleniowcom chcącym prowadzić grę rekomendujemy pozycje literaturowe:
  • Dlaczego piątkowi uczniowie pracują dla trójkowych a czwórkowi zostają urzędnikami-Robert T.Kiyosaki
  • Jednominutowy menedżer-Ken Blanchard
  • Istotą przywództwa jest rozmowa-Robin Ryde
  • Odważne rozmowy-Susan Scott
  • Biurowa rewolucja czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań-Al Pittampalli
  • Inteligencja moralna. Jak poprawić wyniki prowadzenia interesów i skutecznie zarzadzać-Fred Kiel, Doug Lennick
  • Wycena mierzenie i kształtowanie wartości firm-Tom Copeland, Tim Koller, Jack Murrin

SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
    Data: na razie nieokreślone
    Miejsce: Skoroszyce, motel Rheticus, ulica Ulrychowska 36
    Cena programu: 3500 PLN VAT zw. Dajemy możliwość wniesienia opłaty ratalnie – siedem rat.
    W cenie spotkania zawarty jest menu lunch. Przystawka: Płatki polędwicy wołowej z rukolą, kaparami, pieprzem zielonym i świeżo startym parmezanem. Zupa: barszcz czysty z pasztecikami. Drugie danie: Karkówka z grilla z masełkiem czosnkowym, frytki, zestaw surówek. Deser: strudel z ciasta francuskiego z aromatycznym nadzieniem jabłkowym, podany na ciepło z sosem waniliowym lub z gałką lodów waniliowych. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

11.08.2016. 00:17