Home · Blog · Lista dofinansowań na szkolenia menedżerskie

Lista dofinansowań na szkolenia menedżerskie

Informujemy że w ramach funduszu europejskiego „Lubuski Fundusz Infrastrukturalny” na trzy Firmowe Szkolenia Dla Przedstawicieli Handlowych dotację uzskały następujące projekty:
  • Szkolenia dla Księgowych w przedsiębiorstwie Zakłady Transportowe Kielce
  • Warsztaty Szkoleniowe z kształtowania kultury organizacyjnej odpowiedzią na potrzeby pracowników.
  • Synteza i zastosowanie fluorokarbofunkcyjnych związków krzemoorganicznych
  • zaawansowana technologia produkcji osłon płytki naciągu pirotechnicznego pasa bezpieczeństwa z zastosowaniem płynnego silikonu bez primeru
  • nowoczesna procedura produkcji paliwa II generacji w procesie depolimeryzacji odpadów
  • nowoczesny, elektroniczny proces prezentacji ofert nieruchomości
  • opracowanie planu rozwoju importu dla innowacyjnych, zaawansowanych usług informatycznych
  • opracowanie i uruchomienie modelu umożliwiającego kompleksową obsługę dokumentów
  • sporządzenie i implementacja metodyki wytwarzania nowych nowoczesnych leków generycznych.
  • opracowanie i implementacja wzorów użytkowych w spółce SOTRONIC sp. z o.o.
  • opracowanie koncepcji materiałowej i konstrukcyjnej modernizacyjnego modelu konstrukcji stalowych – ADAMANTIS
  • opracowanie wzoru przemysłowego pustaka akustycznego i wdrożenie go do produkcji
  • opracowanie/implementacja do produkcji nowoczesnego programu elewacji i ogrodzeń klinkierowych
  • stworzenie importu bagaznika SAGNER REVOLV
  • unowocześnienie przedsiębiorstwa OPEGIEKA - stworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego GIS Centre
  • proces B2B sprzedaży apartamentów
  • urządzenie do pomiaru przesunięcia dużych obiektów inżynieryjnych z zastosowaniem optyki dyfrakcyjnej.
  • opracowanie laboratorium B+R w Esselte Polska Sp. z o.o. w Kozienicach
  • implementacja innowacyjnego procesu B2B do elektronicznej wymiany zasobów i zarządzania informacją handlową w spółce RPMCOM.
  • implementacja nowoczesnego zespołu produkcyjno-usługowego w sektorze usług medycznych.
  • implementacja koncepcji rozwoju importu w przedsiębiorstwie PHU MIRO Mirosław Morgowicz
  • uruchomienie elektronicznego biznesu B2B wsród partnerów handlowych.
  • uruchomienie nowoczesnej procedury systemu Lokalizator - Multimedialny, Interaktywny Stand Informacyjno - Reklamowy
  • wypracowanie mobilnego portalu agregującego informacje o dostępnych terminach usług, umożliwiającego automatyczną rezerwację usługi oraz generowanie voucherów.
  • wypracowanie internetowego serwisu do Optymalizacji Wyboru Ofert pozyskanieu towarów i usług.
  • stworzenie zdalnego serwisu o nieruchomościach z woj. łódzkiego przeznaczonych na sprzedaż.

29.10.2016. 00:04