Home · Blog · Myjnionerzy w Szkole Trenerów

Myjnionerzy w Szkole Trenerów

Myjnionerzy to bezpłatna zabawa strategiczna dla szkół. Odpal własną wirtualną firmę, zaoferuj klientom swoje usługi w pasjonujacej symulacji biznesowej i stań się rekinem biznesu! W internecie pojawiła się właśnie nowa symulacja, która nie jest jeszcze jedną łatwą grą.

Myjnionerzy to wieloosobowa symulacja wymyslania krok po kroku własnej firmy i zarządzania nim. Jest wyprodukowana przez eksperów i praktyków zarządzania. Spaja w sobie zabawę a równolegle inteligentną naukę klasycznego prowadzenia firmy.

Zestaw potrzebnych do gry przewodników i kart przkazuje szkoleniowcom Śląska Szkoła Coachów

Zabawa trwa kilka rund (w czasie których odgrywasz rolę właściciela firmy), co zajmuje kilkadziesiąt minut emocji. Każdy może ją przeprowadzać w trakcie zajęć z przedsiębiorczości a także dla czystej rywalizacji w gronie znajomych. Symulacja jest darmowa – jej napisanie było pomysłem non profit ekipy wykładowców z organizacji Training Projects, od piętnastu lat realizującej warsztaty biznesowe dla przedsiębiorców.

25.02.2015. 00:03